Co nabízíme

Novostavby
Zajišťujeme kompletní projekční služby pro rekonstrukci či novostavbu objektů. Od počáteční studie, přes projekt pro stavební povolení i prováděcí dokumentaci. V případě zájmu klienta zajišťujeme i inženýrskou činnost, tedy vyřízení povolení stavby. Můžeme poskytnout součinnost při výběru dodovatele stavby i autorský dozor.
Rekonstukce
Zajistíme zaměření stávajícího prostoru, včetně stavebního průzkumu. Vypracujeme kompletní projektovou dokumentaci od studie, po projekt pro stavební povolení či prováděcí dokumentaci.

Interiéry
Navrhujeme interiéry jak soukromých, komerčních tak občanských staveb. Nejprve zpracujeme dispoziční řešení, které dále rozpracováváme. Vybereme pro Vás vybavení interiéru, navrhneme barevné a materiálové řešení a řešení osvětlení.

Konzultační a poradenská činnost
Potřebujete poradit ohledně vašeho stavebního záměru? Potřebujete se poradit ohledně úprav interiéru? I s tímto vám můžeme pomoci.
Pasportizace budov
Chybí Vám výkresová dokumentace stávajícího objektu? Nabízíme vyhotovení pasportu budovy, který je základní výkresovou a tabulkovou dokumentací budovy. Jedná se o zjednodušenou výkresovou dokumentaci, která obsahuje půdorysy všech podlaží s tabulkami místností, řez a pohledy na objekt. Pasport se zpracovává zejména chybí-li archivní dokumentace objektu a slouží pro vlastní užívání stavby (např. pronájem) nebo jako podklad pro plánovanou rekonstrukci či úpravy.
Při naší práci si zakládáme na komunikaci s klientem, profesionalitě a spolehlivosti.